top of page

Napište nám

TELEKOMUNIKAČNÍ SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI I FIRMY

Společnost DIGI CZ s.r.o. nabízí své výhodné služby firmám i domácnostem. V sekci FIRMA nalezente výhodné služby pro menší a střední společnosti, školy, školky, úřady. Sekce DOMÁCNOST je určena všem členům rodiny. Výhodné tarify potěší teenagery, dospělé i seniory. Služby LIVE TELECOM šetří Vaše finance.

Společnost LIVE TELECOM a.s.

Služby pro podnikatele od DIGI CZ s.r.o. využijete, pokud jste živnostník, podnikatel, menší státní organizace, škola, školka nebo firma.Využijete ale i jako spotřebitel pro své potřeby i pro potřeby svých rodinných příslušníků. Nabízíme výhodné hlasové tarify. Volejte levněji z pevné linky na pevnou, volejte levněji z pevné do mobilů, využijte výhodné nabídky na levný ADSL/VDSL internet.

levný hlasové služby a internet ADSL pro domácnost
SIPO NEBO INKASO?

INKASO
Inkaso je bezhotovostní platební způsob založený na komunikaci mezi bankami bez nutnosti Vašeho každoměsíčního zásahu. Pokud si přejete hradit vaše faktury pomocí inkasa, více informací naleznete zde.

SIPO
SIPO (soustředěné inkaso plateb obyvatelstva) je službou České pošty. SIPO sdružuje platby například za plyn, elektřinu, televizi a rozhlas, nebo právě za telekomunikační služby. Pokud si přejete hradit vaše faktury pomocí SIPO, více informací naleznete zde. 

SJEDNOCENÁ FAKTURACE (WLR)

Neplaťte zbytečně za více složenek! Služba WLR nabízí sjednocenou fakturaci za hlasovou službu a paušál za pevnou linku. Oba poplatky budou sdruženy na jedné faktuře. Více informací o službě WLR naleznete zde

  
WLR, sdružení faktur za telekomunikační služby
Elektronická fakturace je moderní způsob zasílání faktur. Fakturu můžete nyní dostávat e-mailem ve formátu PDF. Green billing, jak se také elektronická fakturace nazývá, je zároveň úžasně jednoduchý způsob, jakým můžete i Vy výrazně přispět k ochraně život

Objednejte si elektronickou fakturaci za telekomunikační služby. Fakturu  obdržíte do vaší e-mailové schránky dřív než v tištěné podobě. 

bottom of page